Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Sisters Home Butik, 2007 Kasım ayında kurulmuş ve bölgeye özgü karakteristik bir konuma sahip bir işletmedir. İskenderun'un ilk mağazalarından biri olarak, ev dekorasyonundan yaşam tarzına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Kurucularımız, Pınar Akpınar Debooğlu ve Ceren Akpınar, dekorasyon alanında kendi markalarını oluşturarak önemli bir başarı elde etmişlerdir.

Amacımız, müşterilerimize güven vermek ve alışverişi dostluğa dönüştürerek, mağazamızda evin sıcaklığını yaşatmak ve büyümeyi bir yaşam biçimi haline getirmektir. Gelenekselikten kopmadan, Modern yöntemler ve tekniklerle, müşterilerimize ekonomik ve kültürel gerçeklerimize uygun kaliteden ödün vermeden güleryüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin geniş çeşitliliği ve kalitesi ile bölgede fark yaratmayı ve tek olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz, sadece ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda farklılık arayışlarını da karşılamak için bizleri tercih ediyor.

Mağazamızın öne çıkan tarzları arasında klasik ve provence ürünler bulunmaktadır. Ev Tekstili, Dekorasyon, Ev Aksesuar, Bayan Giyim gibi çeşitli kategorilerde hizmet sunmaktayız. Ayrıca, projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için proje hizmeti de sunuyoruz. En büyük hizmetlerimizden biri, müşterilerimizin evlerini dekore etmek ve günümüz trendine uygun bir şekilde yeniden hayata geçmelerini sağlamaktır.

Sisters Home ailesi olarak, "hayat kısa, hayatı renkli yaşayın" felsefesiyle evlerinizi önemseyen ve farklılığı seven sevgili dostlarımızla birlikte evlerinize yeni bir enerji katıyoruz. Renklerle hayatınıza farklı bir yorum katıyor, lavanta tonlarından, mavi ve yeşil tonlarına, bej ve pembe ile evlerinizi canlandırıyoruz. Her evin bir hikayesi olduğuna inanıyoruz ve bu hikayeleri yeni mekanlarla tasarlayarak yaşatıyoruz. Her yeni projemiz, bizim için yeni bir başlangıç ve yeni bir hikayedir.

Güçlü bir ekiple çalışmanın avantajını yaşıyoruz. İşimizi severek yaptığımız için pozitif enerjiyi herkese yansıtıyoruz. Bugüne kadar müşterilerimizle güçlü dostluklar kurduk ve bundan sonra da aynı yaklaşımla devam edeceğimize inanıyoruz. Gelecekteki projelerimiz arasında, kendi tasarımımız mobilyalarla döşenmiş bir mekanda proje ve mimarlık bölümümüzü sergilemek de yer alıyor.

Sisters Home Butik olarak farklı bir kimliğe sahibiz ve bu kimliğimizi yansıtarak farklı sektörlerde sürprizler sunmayı hedefliyoruz. Iskenderun'un geleceğine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Şehrimizi daha güzel bir yer haline getirmek için projeler hazırlıyoruz ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde olarak sürekli büyümeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizden gelen talep ve öneriler bizim için çok değerlidir, bu verileri geleceğimize yön vermek adına titizlikle inceliyoruz.

Sisters Home Ailesi olarak, geleceğin renklerini evlerinize yansıtmaktan mutluluk duyuyoruz ve sizleri ailemizin bir parçası olarak görmek istiyoruz.

 

Sadece Bir Dekorasyondan İbaret Değil!

Sisters' Home Butik İle Evinizin Kapıları Yeniden Açın!

Ekibimiz

En Güzel Başarılar, En Güzel Ekiplerle Yapılır

WhatsApp Image 2023-10-02 at 16.32.19

Pınar DEBOOĞLU

SISTERS' HOME BUTİK KURUCUSU
Adsız tasarım (6)

Ceren AKPINAR

SISTER'S HOME BUTİK KURUCU ONUR ÜYESİ
Adsız tasarım (7)

Sevtap ÇETİN

SUMMER MAĞAZA SORUMLUSU
WhatsApp Image 2024-05-22 at 00.44.14 (1)

Seçil ŞENGÜL

MAĞAZA SORUMLUSU
WhatsApp Image 2023-09-30 at 17.07.54

Aydan KENANOĞLU

çalışna 1 (1080 x 1080 piksel)

Faruk UÇAR

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0